Panama je sada bliža: Potpisan sporazum, građani Srbije mogu bez viza u prijateljsku državu

Dnevnik pre 5 sati
Panama je sada bliža: Potpisan sporazum, građani Srbije mogu bez viza u prijateljsku državu

PANAMA SITI: Ministar spoljnih poslova Marko Đurić rekao je da je danas u Panami potisan sporazum na osnovu koga građani Srbije mogu da putuju u tu zemlju bez viza.

"Upravo smo završili ceremoniju potpisivanja sporazuma između Republike Srbije i Paname, i naši građani mogu bez viza da putuju u ovu centralnoameričku državu. To je važno i zbog indeksiranja našeg pasoša. Dakle, u što više država možete da putujete bez viza, to je i pasoš vredniji i generalno se zemlja bolje kotira", rekao je Đurić novinarima u Panama Sitiju, nakon što je učestvovao na 31. regularnom zasedanju Ministarskog saveta AKD i 56. Generalnoj skupštini

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »