Topićeva među elitom: Srpska atletičarka zasijala u Zagrebu – drugo mesto u jednom od najjačih mitinga regiona!
Hot sport pre 1 sat

Falilo malo za potpuno iznenađenje! Još jedna odlična predstava Anđeline Topić, koja je na prestižnom mitingu Memorijal Borisa Hanžekovića u Zagrebu osvojila drugo mesto u skoku uvis i potvrdila konstantan uspon forme.
Mlada srpska reprezentativka preskočila je 1,95 metara, što je rezultat koji je stavio u sam vrh takmičenja. Isti domet imala je i Australijanka Elenor Paterson, pa su podelile drugo mesto. Tokom čitavog nastupa Topićeva je delovala sigurno i stabilno. Redom je uspešno savladala 1,85, zatim 1,90, pa 1,93 metra, da bi zatim iz prvog pokušaja došla i do 1,95, čime je ostala u borbi za sam vrh. Presudan trenutak bio je pokušaj na 1,99 metara, visini koja bi je gurnula












