Ispred Angeline Topić samo svetska rekorderka: Srpska atletičarka osvojila drugo mesto na čuvenom mitingu u Zagrebu
Dnevnik pre 1 dan

Srpska atletičarka Angelina Topić nastavila je sa odličnim rezultatima u sezoni, osvojivši drugo mesto na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Na jednom od najuglednijih atletskih mitinga u regionu, koji ima zlatni status Svetske atletike Topićeva je preskočila 1,95 m, čime je izjednačila rezultat Australijanke Elenor Peterson, pa su podelile drugo mesto. Pobedila je olimpijska šampionka i svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa preskočenih 1,97 m. Angelina je takmičenje započela na 1,85 m, a zatim je, takođe iz prvog pokušaja uspešno savladala visine od 1,90 m i 1,93 m. Visinu od 1,95 m












