Vučić izašao pred radnike: Zašto je promenio taktiku?
Danas pre 4 sati | L. Valtner

Tokom devetogodišnjeg predsedničkog mandata Aleksandra Vučića hiljade ljudi je dolazilo pred zgradu Predsedništva da protestuje ili da mu preda svoje zahteve ili razne dokumente.
Osim, u leto 2021. godine, kada je izašao pred delegaciju Narodne stranke, koju je tada vodio Vuk Jeremić, a koja je tražila prijem kod njega i kada umalo nije došlo do incidenta, gotovo se nikada nije desilo da Vučić siđe pred štrajkače, demonstrante, radničke ili opozicione predstavnike. Naprotiv, samo se hvalio da iz svog kabineta svaki dan čuje viku protestanata. Od početka studentskog i građanskog protesta, a posle pada nadstrešnice u Novom Sadu, više puta je











