Čuvari Kablara: Ministarstvo će sigurno dati upotrebnu dozvolu za vidikovac, ako dođe do nesreće - opet će biti nula odgovornih

N1 Info pre 10 sati  |  N1 Beograd
Čuvari Kablara: Ministarstvo će sigurno dati upotrebnu dozvolu za vidikovac, ako dođe do nesreće - opet će biti nula odgovornih…

Grad Čačak podneo je Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture drugi zahtev za izdavanje upotrebne dozvole za vidikovac na Kablaru.

Prethodno je 9. juna resorno ministarstvo odbacilo prvi zahtev zbog toga što, kako je navedeno, utvrđeno da nije ispunjeno više formalnih uslova za puštanje u rad vidikovca. Jelena Jovanović iz udruženja Čuvari Kablara kaže da je novi zahtev, posle samo desetak dana, jedan igrokaz u cilju da se smanji pritisak javnosti, posebno Čačana, "koji se apsolutno protive tom vidikovcu". Kaže da u dokumentaciji nije naveden izvođač radova. "Ne možemo očekivati da

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »