Angelina Topić okitila se zlatom u Zagrebu
Politika pre 3 sata

Put do trijumfa bio je pun uzbuđenja
Srpska atletsko čudo, Angelina Topić, ostvarila je fantastičan uspeh osvajanjem prvog mesta na jubilarnom, 76. po redu Memorijalu "Boris Hanžeković" u Zagrebu. Naša mlada reprezentativka je do prve pobede u ovogodišnjoj letnjoj sezoni stigla sa preskočenih 1,94 metra, čime je još jednom potvrdila da pripada samom svetskom vrhu. Nakon sjajnih rezultata na startu sezone – treće pozicije na mitingu Dijamantske lige u Rabatu i vicešampionskog zvanja u Atini –












