Netanjahu: Nikada nisam tražio dozvolu od Trampa da napadnem Iran

Insajder pre 3 sata  |  Tanjug
Netanjahu: Nikada nisam tražio dozvolu od Trampa da napadnem Iran

Premijer Izraela Benjamin Netanjahu izjavio je danas da nikada nije tražio dozvolu od predsednika SAD Donalda Trampa da napadne Iran prošle godine.

Benjamin Netanjahu, Foto: Tanjug Pool Photo AP Ronen Zvulun "Jednostavno sam ga obavestio. Rekao sam mu da idemo na Iran jer neću da sedim i da čekam naše neprijatelje koji otvoreno, iz sveg glasa, izjavljuju da žele da nas unište, a i vas (Ameriku) takođe, uzgred budi rečeno. To neću da dozvolim. I zato smo dejstvovali. Nisam tražio dozvolu", rekao je Netanjahu u govoru na konferenciji Muni Ekspo u Tel Avivu, prenosi Tajms of Izrael. Ocenjuje se da su ovi

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »