Студентски центар: Неће бити исељења, већ привремено премештање из Студентског града због Експо-а
Данас пре 18 сати | Бета

Установа Студентски центар „Београд“ саопштила је вечерас да неће доћи до исељења студената из Студентског града, већ да ће они бити привремено премештени из крила Ф Дома ИИ, због одржавања Специјализоване изложбе Експо 2027 (ЕКСПО 2027). „Студентски град располаже са близу 4.500 места, док се у крилу Ф налази мање од 10 одсто укупних смештајних капацитета. У наведеном крилу планиран је смештај 445 волонтера који ће током трајања изложбе ЕКСПО 2027 бити








