Angelina Topić druga na mitingu u Zagrebu, pobeda izmakla za dva centimetra
RTS pre 2 sata

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je drugo mesto u skoku uvis na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Topićeva je preskočila 1,95 metara i tako podelila drugu poziciju sa Australijankom Elenor Paterson, koja je ostvarila isti rezultat. Pobedu je odnela olimpijska šampionka i svetska rekorderka Jaroslava Mahučih, koja je preskočila 1,97 metara. Srpska reprezentativka je takmičenje započela na visini od 1,85 metara, a potom je iz prvog pokušaja uspešno savladala i 1,90 i 1,93 metra. Letvicu na 1,95 metara preskočila je iz drugog pokušaja, dok je 1,97 metara savladala












