Bravo: Angelina Topić druga na mitingu u Zagrebu

Nova pre 2 sata
Bravo: Angelina Topić druga na mitingu u Zagrebu

Srpska atletičarka Angelina Topić nastavila je sa odličnim rezultatima, pošto je osvojila drugo mesto na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.

U pitanju je jedan od najuglednijih atletskih mitinga u regionu, koji ima status "World Athletics Continental Tour Gold". Topić je preskočila 1,95 m, čime je izjednačila rezultat Australijanke Eleanor Paterson, pa su one podelile drugo mesto. Pobedila je olimpijska šampionka i svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa preskočenih 1,97 m. Angelina je takmičenje započela na 1,85 m, a zatim je iz prvog pokušaja uspešno savladala visine od 1,90 m i 1,93 m.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »