Mićin za RTV o skupu Zelenih gradova EU, gradnji stanova na bivšem kompleksu "Neimara"...
RTV pre 2 sata | RTV

NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin gostovao je u emisiji "Pravi ugao" na Radio-televiziji Vojvodine i tom prilikom je govorio o utiscima sa međunarodnog skupa Zelenih gradova Evropske banke za obnovu i razvoj u Londonu, gde je imao priliku da predstavi velike projekte koji će u narednim godinama značajno doprineti energetski sigurnijoj i održivijoj budućnosti Novog Sada.
Mićin je, govoreći o projektu koji će se 30. juna naći na javnoj sednici Komisije za planove, rekao da će se projekat, za koji ističe da opozicija nepravilno označava kao "Novi Sad na vodi", graditi na bivšem kompleksu "Neimara". "Radi se o pokušajima da se uspori razvoj Novog Sada, kroz opstrukcije važnih urbanističkih planova i širenje neistina u javnosti. Važno je da građani znaju da se javna sednica Komisije zakazana za 30. jun ne odnosi na projekat "Novi Sad





