Angelina skočila do srebra u Zagrebu
Sputnik pre 4 sati

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je drugo mesto u disciplini skok uvis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto. Srpska atletičarka je preskočila 1,85 metara; 1,90; 1,93 i 1,95, a na 1,99 je tri puta bila neuspešna. Prvo mesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara. Kada je u pitanju Angelina Topić, ćerka legendarnog Dragutina Topića koja predstavlja svetlu budućnost srpske atletike, njen glavni cilj ovog leta biće Evropsko prvenstvo u












