Mesi: "Bilo bi previše tražiti još jednu titulu od Boga"

B92 pre 2 sata
Mesi: "Bilo bi previše tražiti još jednu titulu od Boga"

Argentinski fudbaler Lionel Mesi kaže da bi još jedno Svetsko prvenstvo možda bilo previše.

"Gaučosi" su slavili u Kataru 2022, a Mesi i sa 39 godina predvodi Argentinu na aktuelnom Mundijalu. "Drugo Svetsko prvenstvo, iskreno, to bilo previše tražiti od Boga. Ono što mi je već dao je više nego dovoljno. Sada je na meni da uživam u tome i pokušam ponovo sa ovim saigračima koji su uvek spremni da se takmiče na najvišem nivou", kaže Mesi. Mesi je protiv Austrije promašio penal, ali je sa dva gola doneo pobedu (2:0). "Kad sam promašio taj šut, mnogo toga mi

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »