(Foto) "America is back": Vašington postaje epicentar manifestacija povodom 250 godina od nezavisnosti SAD

Newsmax Balkans pre 9 sati  |  Ognjen Medić
(Foto) "America is back": Vašington postaje epicentar manifestacija povodom 250 godina od nezavisnosti SAD

Veliki broj građana okupio se na Nacionalnom trgu u Vašingtonu gde se održava događaj "America is back", kojim zvanično počinje obeležavanje 250. godišnjice američke nezavisnosti.

Već nekoliko sati pre početka programa formirane su dugačke kolone posetilaca koji čekaju da uđu na prostor manifestacije i prisustvuju obraćanju predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa. Današnji skup predstavlja uvod u višenedeljni program proslave velikog jubileja, a organizatori najavljuju program koji do sada nije viđen u svetu, a koji uključuje prelete vojnih aviona, nastupe vojnih orkestara, horova Oružanih snaga SAD, kao i muzičke nastupe

Pročitajte još

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »