Dačić: LRAD uređaji u Srbiji nikad nisu korišćeni ni u jednom od modova
RTV pre 3 sata | Tanjug

BEOGRAD - Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da korišćenje njegove rasprave i svađe sa britanskim ministrom spoljnih poslova o dvojnim standardima koje Zapad ima prema Srbiji, pa i o LRAD uređajima, kao neko navodno priznanje o korišćenju tzv. zvučnog topa, koje je izneo Aleksandar Radić, a preneli neki opozicioni mediji, predstavlja brutalnu zloupotrebu i još jednu u nizu laži na ovu temu.
U svom dugogodišnjem političkom radu svačega sam se naslušao, ali da moju raspravu i svađu sa britanskim ministrom spoljnih poslova o dvojnim standardima koje Zapad ima prema Srbiji, pa i o LRAD uređajima, koristi kao neko navodno priznanje o korišćenju tzv. zvučnog topa, koje je izneo Aleksandar Radić, a preneli neki opozicioni mediji, predstavlja brutalnu zloupotrebu i još jednu u nizu laži na ovu temu'', rekao je Dačić, saopšteno je iz MUP-a. Kao što svi znaju,










