Dečji bazen na Plaži je vlasništvo Užičana, a ne SNS-a

Ozon press pre 3 sata
Dečji bazen na Plaži je vlasništvo Užičana, a ne SNS-a

Gradski odbor Stranke slobode i pravde (SSP) podsetio je lokalni odbor SNS-a na to da je dečji bazen na užičkoj Plaži u vlasništvu Užičana, a ne privatna svojina naprednjaka.

Dečji bazen u Užicu – Foto Nenad Kovačević Reakcija SSP-a je usledila nakon, kako se navodi, „hvalospevne objave lokalnog SNS-a da je, zamislite dobrotvornog čuda, odlučeno da i ove godine korišćenje dečjeg bazena u Užicu, na javnoj površini kompleksa Plaže, bude besplatano“. – Čitav komples Plaže je, dragi naši vlastodršci, ako to niste znali, besplatan za korišćenje i u vlasništvu je građana Užica i nije vaša privatna SNS svojina, niti će ikada biti – poručio je

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »