Da li će studenti Medicinskog fakulteta u Beogradu ponovo ostati bez diploma?

Danas pre 1 sat  |  V. Andrić
Da li će studenti Medicinskog fakulteta u Beogradu ponovo ostati bez diploma?

Diplomci Medicinskog fakulteta u Beogradu mogli bi ponovo da se suoče s problemom da ne mogu da dobiju svoje diplome zbog osporene procedure izbora dekana ove visokoškolske ustanove Milice Bajčetić.

Takav slučaj već se desio tokom mandata bivše v. d. dekanke Nataše Milić, kojoj Senat Univerziteta u Beogradu nikada nije verifikovao mandat, pa nekoliko meseci diplome nisu potpisivane na Univerzitetu u Beogradu. Medicinski fakultet (MF) je tada dostavio Senatu UB odluku Saveta Fakulteta u kojoj je konstatovan prestanak mandata tadašnjoj dekanki Tatjani Simić i za vršioca dužnosti dekana imenovana je profesorka Milić. Međutim, odluku o razrešenju Simić i

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »