Anita iz Elite izlazi bez para! Ponovo kažnjena oduzimanjem milion dinara: U sve umešana njena najbolja drugarica Tamara: Veliki šef hitno reagovao

Kurir pre 10 sati
Anita iz Elite izlazi bez para! Ponovo kažnjena oduzimanjem milion dinara: U sve umešana njena najbolja drugarica Tamara…

Učesnica „ElitE 9”, Anita Stanojlović, kako stvari stoje iz rijalitija će izaći praznih džepova.

Naime, nakon lekarskog pregleda ona je prekršila pravila takmičenja. Odlukom Velikog šefa, trudna Anita je kažnjena sa čak milion dinara zbog kontakta i primanja informacija iz spoljnog sveta. Anita Stanojlović je otišla na pregled u kliniku u kojoj inače redovno kontroliše svoju trudnoću. Iako je ovaj odlazak bio rutinske prirode, ispred same ustanove dogodila se potpuno neočekivana situacija koja je odmah izazvala reakciju produkcije. Kako se saznaje, u čitavu

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »