Posle 10 godina rada u Nemačkoj kupio kuću - pa zbog jedne stvari ubrzo zažalio: "Kad to pomenem ljudima, misle da nisam normalan"

Blic pre 10 sati
Posle 10 godina rada u Nemačkoj kupio kuću - pa zbog jedne stvari ubrzo zažalio: "Kad to pomenem ljudima, misle da nisam…

Bosanac koji živi u Nemačkoj podelio je svoju dilemu o nezadovoljstvu životom nakon što je kupio kuću Ističe da je isprva bio veoma srećan, ali ga sada opterećuju rate, troškovi i osećaj vezanosti.

Kupovina kuće ili stana često se doživljava kao konačan korak ka sigurnosti i stabilnosti. Ipak, iza osećaja ponosa zbog sopstvenog doma često se krije i druga strana priče - dugoročne finansijske obaveze, nepredviđeni troškovi i pritisak koji može trajati decenijama. Upravo o tome povela se rasprava na Fejsbuku, nakon što je jedan Bosanac, koji već 12 godina živi i radi u Nemačkoj, iskreno podelio svoju dilemu u grupi "Prekograne". Kako je naveo, iako je prilikom

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »