Rodik o Sereni: "Ja kad bih se vratio nadao bih se da me niko ne vidi, a ona - odmah Vimbldon"
B92 pre 4 sati

Serena Vilijams vraća se singlu na Vimbldonu sa 44 godine, a Endi Rodik uz osmeh je poručio da je za takav potez potrebno samopouzdanje kakvo on nikada nije imao.
Jedna od najvećih teniserki svih vremena dobila je pozivnicu za Vimbldon i trebalo bi da odigra prvi singl meč još od US Opena 2022. godine. Rodik je u svom podkastu komentarisao njen povratak i na duhovit način objasnio koliko ga impresionira činjenica da Serena želi odmah da se vrati na najvećoj sceni. "Nije igrala singl meč godinama, stvarno mnogo godina, i sada razmišlja: 'Znate šta, moj prvi povratak u singlu biće na Vimbldonu.' Ja bih lično isplanirao sedam












