Advokat i Kurasao sanjaju: Zar sad nismo favoriti?!
Sport klub pre 4 sati | Autor: Saša Ozmo

Selektor reprezentacije Kurasaa Dik Advokat izjavio je uoči duela sa Obalom Slonovače da njegov tim neće igrati isključivo defanzivno, već da će pokušati da iskoristi svaku priliku za gol. „Imamo dobru organizaciju igre i pokušaćemo da postižemo golove.
Imali smo šanse i u prethodnim utakmicama, posebno protiv sjajnog protivnika kakav je bio Ekvador. Pokazali smo da možemo da stvaramo prilike, a kada ih stvorite, možete i da postignete gol. Moraćemo mnogo da radimo, ali mislim da su njihova trojica napadača zaista vrhunski“, rekao je Advokat. Holanđanin je uz osmeh odgovorio na pitanje da li njegov tim može do pobede „Ranije sam rekao da će ovo verovatno biti prva utakmica na kojoj smo favoriti! Zar nije tako? Ne,






