Nejmar nije mogao da zadrži suze: Plakao sam u svlačionici, zahvalan sam Bogu što mogu da pomognem Brazilu
Večernje novosti pre 3 sata

FUDBALER Brazila Nejmar, koji je u meču protiv Škotske odigrao prvu utakmicu za "selesao" posle 981 dana pauze, rekao je posle utakmice da je plakao i da se zahvaljuje Bogu što može da pomogne Brazilu.
FOTO: Tanjug/AP/Rebecca Blackwell Iskusni 34-godišnjak je ušao u igru u 75. minutu utakmice, u kojoj je južnoamerička selekcija deklasirala evropsku sa 3:0 i tako osigurao prvo mesto u Grupi C. - Da, plakao sam u svlačionici. Zahvaljujem se Bogu što sam mogao da pomognem svojoj zemlji, jako sam srećan - rekao je Nejmar koji je zaigrao na četvrtom uzastopnom Mondijalu. Fudbaler Santosa prethodne skoro tri godine nije igrao za Brazil zbog teških povreda sa kojima se











