Bošković: „Šapić ne zna kako se troši novac u Beogradu“
Serbian News Media pre 1 sat

Petar Bošković je ocenio da će današnja sednica Skupštine grada biti još jedan izbor „ćaci kadra“ koji vodi Beograd.
Prema njegovim rečima, to pokazuje da gradska vlast ne zna ni gde troši novac, ni zbog čega ga troši. Bošković je naveo i da se ponovo daje 350.000 evra za ploče i Trg Nikole Pašića, za koji je rekao da je „maltene juče otvoren“. Aleksandra Šapića je označio kao čoveka na čelu „ćaci“ klana koji, kako tvrdi, vlada Beogradom. Govoreći o gradonačelniku, Bošković je rekao i da „pojma nema“ o vozovima, Mladenovcu, Lazarevcu i liniji Batajnica–Ovča– Lazarevac, kao i da












