На депонији Уборак код Мостара локализован пожар

Еуроневс пре 5 сати  |  Аутор: Тањуг
На депонији Уборак код Мостара локализован пожар

На депонији Уборак код Мостара локализован је пожар, а јутрос на појединим деловима још избија дим, саопштила је мостарска Професионална ватрогасна јединица.

У саопштењу се наводи да дим избија на местима на којима је пожар јуче гашен песком и муљем, пренела је РТРС. Из ватрогасне јединице наводе да је реч о локалитету на којем је у среду избио нови пожар који је настао због паљења гума на одлагалишту старих аутомобилских гума, непосредно уз депонију комуналног отпада на којој је пожар локализован у уторак. На Уборку су ноћас дежурали ватрогасци и полиција, а дим и неугодан мирис и јутрос се осећају на подручју

Повезане вести »

Кључне речи

Балкан, најновије вести »