Završen RTV Piknik „ponesi ćebe“: Više stotina građana uživalo u muzici i druženju
RTV pre 5 sati | RTV

NOVI SAD - Dvodnevna manifestacija „RTV Piknik – ponesi ćebe“ završena je u sredu uveče, 24. juna, na platou ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine, gde su posetioci tokom dva dana uživali u bogatom muzičkom programu namenjenom svim generacijama.
Generalni direktor RTV-a Goran Karadžić istakao je da je cilj manifestacije bio da se kroz muziku i neposredno druženje sa publikom obeleži Svetski dan muzike. "Mi ovime obeležavamo Svetski dan muzike, jer smo kuća koja ima dva vrhunska orkestra, Veliki narodni orkestar i Tamburaški orkestar Radio-televizije Vojvodine. Pored toga što smo javni servis, red je da sa građanima ostvarujemo kontakt i na ovaj način. Zaista je fascinantno videti ljude koji dolaze sa






