Dečak koji je usmrtio vršnjaka u Niškoj Banji prvi put pred sudom: Svedočiće putem video linka

Dnevnik pre 2 sata
Dečak koji je usmrtio vršnjaka u Niškoj Banji prvi put pred sudom: Svedočiće putem video linka

U Višem sudu u Nišu sutra će, u nastavku suđenja M. M. i M. M., biti saslušan njihov sin koji je kao trinaestogodišnjak 2023. godine u Niškoj Banji usmrtio svog vršnjaka.

Pošto se nalazi u zdravstvenoj ustanovi, maloletnik će se u sudnicu uključiti putem video-linka. Pitanja će mu moći da postavljaju sudsko veće, tužilaštvo, odbrana, punomoćnici oštećenih, kao i roditelji ubijenog dečaka. Suđenje je, zbog zaštite maloletnih lica, zatvoreno za javnost, pa mediji neće moći da prisustvuju ni sutrašnjem ročištu. Optuženi su na početku postupka kratko negirali krivicu, ali nisu želeli da iznose odbranu. M. M. i M. M. terete se za teško

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »