Najbogatija pevačica završila u bolnici zbog namirnice koju danas svi koriste: "Nikome ne bih preporučila da to jede"

Blic pre 8 sati
Najbogatija pevačica završila u bolnici zbog namirnice koju danas svi koriste: "Nikome ne bih preporučila da to jede"

Poznata pevačica Branka Sovrlić završila je svojevremeno u bolnici nakon što je konzumirala nepravilno pripremljene čia semenke, koje su joj se zalepile za creva.

Nakon što je pojela ovaj zdrav obrok koji nije bio adekvatno spremljen, pevačica je osetila jake bolove u stomaku i odmah se uputila lekarima. Branka je istakla da preferira tradicionalnu ishranu koju su spremale naše bake. „I ako imam restoran vrlo često kuvam kod kuće”, započela je Branka opisujući neprijatnu situaciju u kojoj se nedavno našla. „Savetujem svima da jedu ono što su nam i bake spremale i jele, a ne da izmišljamo vruću vodu. Ja sam nedavno završila u

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »