U planu izmeštanje prigradskih linija javnog prevoza iz centra grada

Gradski portal 018 pre 1 dan  |  redakcija GP018
U planu izmeštanje prigradskih linija javnog prevoza iz centra grada

Član Gradskog veća Miloš Đorđević vodi razgovore i zajedno sa timom koji izrađuje strategiju predstavlja predlog svim predstavnicima opština, posebno kada je reč o prigradskom saobraćaju i selima.

Ovi razgovori odnose se na sve gradske opštine, osim Medijane, s obzirom na to da na teritoriji ove opštine nema sela. „Mi u razgovorima sa predstavnicima mesnih zajednica predstavljamo novi koncept i razgovaramo sa građanima o tome da li je on za njih prihvatljiv. Ideja je da se formiraju terminusi, na teritoriji grada, tako da prigradski autobusi više ne prolaze kroz centar grada. Na primer, u Niškoj Banji bi svi autobusi koji dolaze iz Ostrovice, Sićeva i tog

Gradski portal 018 »

Regioni, najnovije vesti »