Nejmar plakao u svlačionici: Imao je 981 razlog za to

Dnevnik pre 18 sati
Nejmar plakao u svlačionici: Imao je 981 razlog za to

Fudbaler Brazila Nejmar, koji je u meču protiv Škotske odigrao prvi meč za „selesao“ posle 981 dana pauze, rekao je posle utakmice da je plakao i da se zahvaljuje Bogu što može da pomogne Brazilu.

Nejmar (34) je ušao u igru u 75. minutu utakmice u kojoj je Brazil deklasirao Škotsku 3:0 i tako osigurao prvo mesto u Grupi C. – Da, plakao sam u svlačionici. Zahvaljujem se Bogu što sam mogao da pomognem svojoj zemlji, jako sam srećan – rekao je Nejmar koji je zaigrao na četvrtom uzastopnom Mundijalu. Nejmar prethodne skoro tri godine nije igrao za Brazil zbog teških povreda sa kojima se suočavao, a uprkos činjenici da zbog povrede nije mogao da igra u prva dva

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »