Dve godine od smrti janjuševog brata: Jeca na sav glas, pustili mu "Nedelju" od Džeja - Ne može da se smiri

Blic pre 8 sati
Dve godine od smrti janjuševog brata: Jeca na sav glas, pustili mu "Nedelju" od Džeja - Ne može da se smiri

Da bi se osamio sa svojim bolom, ispunjena mu je muzička želja puštanjem pesme „Nedelja“ od Džeja.

Tokom tih teških trenutaka, Janjuš je neutešno plakao i ridao, pokazujući duboku tugu. Marko Janjušević Janjuš prolazi kroz izuzetno težak dan jer se navršilo tačno dve i po godine od kada je izgubio brata. Kako bi mogao da se osami u svojoj patnji, ispunjena mu je muzička želja i puštena pesma „Nedelja“ od legendarnog pevača Džeja. Tokom ovih izuzetno teških trenutaka, Janjuš je neutešno plakao, jecajući na sav glas i roneći gorke suze. On je se nedavno sa Mikijem

Povezane vesti »

Zabava, najnovije vesti »