Banković (GSP): Činjenica da se o problemima gradskog saobraćaja razgovara sa predsednikom pokazuje krizu institucija
Danas pre 6 sati | FoNet

Predsednik Sindikata „Centar“ GSP Ivan Banković izjavio je danas FoNetu da će dalji razgovori sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i moguća rešenja u vezi sa problemima gradskog prevoza, biti transparentno preneti javnosti i da dogovora neće biti bez većinske podrške svih aktera koji u tome učestvuju.
Banković je rekao da se sastanak sa Vučićem očekuje 2. jula, uz napomenu da će građani i zainteresovane strane o svemu biti obaveštene. On ističe da sama činjenica da se o problemima gradskog saobraćaja u Beogradu razgovara sa predsednikom Srbije pokazuje „krizu institucija i ludilo društva u kojem živimo“. Banković napominje da su se zaposleni u GSP prethodno po hijerarhiji obraćali svim ostalim nadležnim instancama – Sekrtarijatu za javni prevoz, gradonačelniku,






