"Kajem se što ga nisam još jednom zagrlio" Dve i po godine od smrti Janjuševog brata, osamio se i jeca na sav glas, a ovo je govorio o tragediji: Nisam mogao...
Kurir pre 4 sati

Marko Janjušević Janjuš prolazi kroz prilično težak dan jer je danas tačno dve i po godine otkako je izgubio brata.
Kako bi se osamio u patnji, na imanju u Šimanovcima su mu ispunili želju i pustili pesmu "Nedelja", koju je, inače, izvodio legendarni Džej. Za Janjuša su ovo vrlo osetljivi i teški trenuci, pa je neutešno plakao i glasno jecao, dok su mu niz lice tekle gorke suze. Janjušević je nedavno u dvorištu Bele kuće, ogolio dušu dok je razgovarao sa Mikijem Dudićem. Tada se prisetio tragičnog dana koji nikada neće zaboraviti. - Deset uveče, dvojica iz obezbeđenja ti dolaze







