Skandal u Americi! Navijači Bosne oteli srpsku zastavu na stadionu! Poludeli kad su videli trobojku, okružili mladića i uzeli mu je! Isplivao sramotan snimak!
Kurir pre 1 sat

Bosna i Hercegovina je pobedom protiv Katara obezbedila plasman u nokaut fazu Mundijala.
Veliko slavlje je usledilo nakon trijumfa rezultatom 3:1 na punim tribinama stadiona u "Sijetlu", ali došlo je i do jednog incidenta. Kako navodi portal "crna-hronika.info" i kako se vidi na objavljenom snimku, jedan čovek je na tribinama imao zastavu Srbije, a to se nije dopalo pojedinim navijačima Bosne i Hercegovine. Kada su primetili trobojku došlo je do verbalnog sukoba, a navijači su oduzeli zastavu iako je čovek koji ju je doneo na tribine bio u majici sa











