(VIDEO) Ekipa N1 sa šetačima koji idu na miting SNS: Bežanje od kamera, aktivista Vukašin Đoković ometao našu novinarku
N1 Info pre 12 sati | N1 Beograd

Uoči subotnjeg SNS mitinga, grupa aktivista te stranke krenula je jutros peške iz Novog Sada.
Prema ranije objavljenom planu večeras bi trebalo da stignu u Inđiju. Ekipa N1 zatekla ih je na pauzi u Banstolu. Nisu bili raspoloženi za razgovor, a aktivista SNS-a Vukašin Đoković bio je i više nego raspoložen da ometa pokušaj novinarke da razgovara sa drugim pešacima. Najpre je aktivista SNS Vukašin Đoković odbio da govori za N1, a potom naveo da naša ekipa "nema blagoslov da snima ispred svetinje". Drugi pešaci sa kojima smo pokušali da razgovaramo bežali su












