Mladić (17) brutalno pretučen nasmrt u Francuskoj: Napadači prebijanje snimali i delili na mrežama
Euronews pre 2 sata | Autor: Euronews Srbija/Times

U francuskom gradu Narbonu 19. juna brutalno je pretučen 17-godišnji Luj, štićenik sistema socijalne zaštite dece.
Napadači su ga namamili na gradilište, teško ga pretukli i snimali ceo napad mobilnim telefonima. Dečak je preminuo tri dana kasnije od zadobijenih povreda. Prema informacijama iz tužilaštva i medija, Luj je u noći između 19. i 20. juna namamljen na gradilište u Narbonu. Tamo ga je čekala grupa od pet mladića, među kojima su bila trojica maloletnika i dvojica mlađih punoletnika, koji su, kao i on, bili pod starateljstvom istog sistema socijalne zaštite dece (Aide












