Novinar portala Nova Miloš Ž. Lazić o pucnjavi u Beogradu: Prošla je ljubav između vlasti i jedne kriminalne grupe

Nova pre 5 sati
Novinar portala Nova Miloš Ž. Lazić o pucnjavi u Beogradu: Prošla je ljubav između vlasti i jedne kriminalne grupe

Ne može da se zataška ubistvo Aleksandra Nešovića i Darka Veskovića, a problem vlasti jeste to što je sarađivala sa svim kriminalnim grupama u jednom trenutku, kaže za N1 novinar sa portala Nova.rs Miloš Ž. Lazić. On kaže i da begunci Miloš Medenica i Nikola Mirić šire informacije na mrežama jer je prošla ljubav između vlasti i jedne kriminalne grupe, a da je sad druga kriminalna grupa u ljubavi sa ovom vlašću.

Lazić smatra da građani nisu bezbedni, te da smo već imali slučaj u Višnjičkoj banji kada je žena ubijena u obračunu. "Bojim se da to što nema za sada civilnih žrtava u ovom poslednjem talasu nasilja ne treba da se zahvalimo policiji, nego pucačima koji su očigledno pazili u koga pucaju. Imamo dva ubistva, srećom nema kolateralne štete, ali je pitanje dana, nedelje, meseca kada će eksplodirati bomba gde ne treba, kada će se dogoditi pucnjava kad ne treba i kada će

Povezane vesti »

Vojvodina, najnovije vesti »