Atletičar Mihailo Jakšić osvojio srebnu medalju na Prvenstvu centralne Srbije
Ozon press pre 6 sati

Mihailo Jakšić, član Atletskog kluba Užice, osvojio je srebrnu medalju na Prvenstvu centralne Srbije za juniorke i juniore, koje je održano u Ćupriji.
Mihailo Jakšić prvi s leva Foto: AK Užice Stazu od 800 metara pretrčao je za 2.05,16 i postigao lični rekord u toj disciplini. Osim Mihaila, u istoj trci, učestvovao je njegov klupski drug Marko Mićević koji je osvojio četvrto mesto. _________________________________________________________






