Akademik Saičić: Vlast je 15. marta koristila nelegalno zvučno oružje protiv studenata i građana

N1 Info pre 5 sati  |  Beta
Akademik Saičić: Vlast je 15. marta koristila nelegalno zvučno oružje protiv studenata i građana

Redovni član Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) i profesor Hemijskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Radomir Saičić izjavio je danas da je "svima jasno" da je vlast 15. marta koristila nelegalno zvučno oružje protiv studenata i svih okupljenih građana.

Radomir Saičić je agenciji Beta kazao da su priče o organizovanoj simulaciji zvučnog oružja-besmislica. "Bio sam jedan od koordinatora obezbeđenja za studente Hemijskog fakulteta i studente iz Srbije kojima smo tog dana bili domaćini u Beogradu, i tvrdim da ni tog dana, niti ikada ranije, nije bilo nikakvih razgovora o bilo kakvim simulacijama. Naš prioritet je bio da zaštitimo živote i zdravlje studenata, da u svakom trenutku znamo gde su, a to u ogromnoj masi

Povezane vesti »

Društvo, najnovije vesti »