Macut i Vasiljević obišli bazu Žandarmerije u Beogradu

Serbian News Media pre 5 sati
Macut i Vasiljević obišli bazu Žandarmerije u Beogradu

Macut je rekao da se u ime Vlade Republike Srbije i u svoje lično ime zahvaljuje i čestita Žandarmeriji na ovom jubileju.

Naveo je da to nije 25 godina postojanja u novom sastavu, već istorija koja traje preko 160 godina. Predsednik Vlade je istakao da je Žandarmerija, posebno u poslednjih 25 godina, značajan oslonac odbrane Republike Srbije. Dodao je da se zahvaljuje i aktivnim i penzionisanim članovima Žandarmerije, odnosno licima koja su uključena u rad Žandarmerije. Komandant Žandarmerije Radoslav Repac, kojem je prisustvovao i pomoćnik direktora policije Saša Kosović, rekao je da

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »