Crno-beli u četvrtom šeširu: Rukometaši Partizana u petak dobijaju u Ligi šampiona

Večernje novosti pre 4 sati
Crno-beli u četvrtom šeširu: Rukometaši Partizana u petak dobijaju u Ligi šampiona

RUKOMETAŠI Partizana sutra (11.00) će u Beču saznati rivale u Ligi šampiona. Crno-beli su u četvrtom šeširu, tako da sigurno neće biti u grupi sa danskim Arhusom, Vardarom, Celjem, Krins Lucernom (Švajcarska) i švedskim Kristijanštadom.

Foto Nikola Skenderija Mogući protivnici šampionu Srbije iz prvog šešira su: branilac titule španska Barsa, danski Alborg, francuski Nant, nemački Magdeburg, mađarski Vesprem (Pešmalbek, Stefan Dodić) i portugalski Sporting. U drugom šeširu su: francuski Monpelje i PSŽ, nemački Berlin (Marsenić) i Melsungen, mađarski Seged (Kukić) i poljski Kjelce (milosavljev), a u trećem su: hrvatski Zagreb, danski GOG, norveški Kolštad, poljska Visla, portugalski Porto i

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »