Radnik teško povređen, pao sa petog sprata na gradilištu u Novom Pazaru
Serbian News Media pre 4 sati

Radnik na građevinskom objektu u Novom Pazaru pao je danas sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava.
Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu. Slušaoci radija su naveli da „pretpostavljaju da je reč o stranom državljaninu, koji je pao sa petog sprata“. Novopazarska policija je blokirala gradilište i uviđaj je u toku.











