Lari Dejvid oštro kritikovao Trampa: "Bilo me je sramota što sam Amerikanac", govorio i o Obami
NIN pre 4 sati

Američki komičar Lari Dejvid oštro je kritikovao predsednika SAD Donalda Trampa zbog organizovanja UFC događaja u Beloj kući povodom 250. godišnjice Sjedinjenih Američkih Država, ocenivši da ga je taj potez "osramotio kao Amerikanca".
Na premijeri nove HBO serije „"Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness: An Almost History of America", Dejvid je rekao da je održavanje UFC spektakla u Beloj kući bilo "travestija". "To je bila prava travestija. Šta drugo može da se kaže? Bilo je sramotno. Bilo me je sramota što sam Amerikanac", rekao je Dejvid. Kako prenosi Variety, nova humoristička serija premijerno će biti prikazana 26. juna i kroz skečeve na satiričan način obrađuje ključne trenutke











