Partizan AdmiralBet u četvrtom šeširu Lige šampiona, ostaju u Evropi uprkos svemu
Sportske.net pre 3 sata | Sportske.net

Rukometaši Partizana AdmiralBet smešteni su u poslednji, četvrti šešir pred žreb grupne faze Lige šampiona, saopštila je danas Evropska rukometna federacija (EHF).
Partizan AdmiralBet se u Ligu šampiona vraća nakon 13 godina, a pored crno-belih u četvrtom šeširu se nalaze danski Orhus, skopski Vardar, Celje Pivovarna Laško, švajcarski Krins i švedski Kristijanstad. To znači da Partizan AdmiralBet neće moći da igra sa nabrojanim timovima, a za protivnike će imati timove iz prva tri šešira. U prvom šeširu se nalazi aktuelni evropski prvak Barselona, danski Olborg, Nant, Magdeburg, mađarski Vesprem i Sporting iz Lisabona. U











