"Orlovi" love "pirate": Odbojkaši na turniru Lige nacija u Orleanu igraju sa Kubom
Večernje novosti pre 5 sati

JAPAN je arhiviran, na redu je Kuba. Odbojkaši su analizirali greške protiv "samuraja" i žele da na turniru Lige nacija u franuskom Orleanu sutra (20.30) nadigraju "pirate sa Kariba". Svesni su "orlovi" da ih očekuje veoma težak zadatak, ali se nadaju da će da igraju mnogo bolje nego protiv Japanaca.
foto volleyballworld.com Pogled na svetsku rang listu (Srbi deveti, Kubanci 17), ali i na tabelu elitnog takmičenja ("pirati" poslednji) govori da su Srbi favoriti. Ali, na terenu je slika uvek protiv Kubanaca drugačija. Očekuje se težak, neizvestan meč, a izabranici Georga Krecua ne zaboravljaju da su ih "pirati" prošle godine nadigrali u Beogradu - 1:3. Inače, biće ovo četvrti duel dve selekcije, a u prva dva slavili su naši sa 3:2. Ove godine Kuba u prvih pet












