JP "Srbijagas": Novi Beograd bez isporuke gasa zbog havarijskog oštećenja

Insajder pre 7 sati  |  Tanjug
JP "Srbijagas": Novi Beograd bez isporuke gasa zbog havarijskog oštećenja

Javno preduzeće "Srbijagas" objavilo je da je danas oko 12 časova došlo do kratkotrajnog prekida u isporuci prirodnog gasa za kupce u delovima gradske opštine Novi Beograd, usled havarijskog oštećenja gasovoda srednjeg pritiska (čelični gasovod) u tom delu grada, koje je izazvalo treće lice.

Bulevar Mihajla Pupina na Novom Beogradu, foto: Banekozic/wikipedia/CC BY-SA 3.0 rs Na mesto oštećenja gasovoda odmah je izašla ekipa JP "Srbijagas", koja će sanaciju oštećenog dela mreže izvesti u najkraćem tehnički mogućem roku, navedeno je u saopštenju. JP "Srbijagas" - Operator distributivnog sistema (ODS) je o novonastaloj situaciji u vezi sa prekidom isporuke prirodnog gasa obavestio korisnike distributivnog sistema koji će usled poremećaja ostati bez

Povezane vesti »

Ključne reči

Beograd, najnovije vesti »