Šelbi (30) nije ni slutila da će roditi bebu džina: "Mislila sam da neću preživeti porođaj!“
Kurir pre 4 sati | Najžena)

Tridesetogodišnja Šelbi Martin iz SAD-a imala je jasan plan za rođenje svog četvrtog deteta.
Želela je prirodan porođaj i da oseti bebu čim se rodi. Međutim, sve se promenilo kada su joj lekari u 36. nedelji trudnoće saopštili da nosi izuzetno krupnu bebu i da je carski rez najbezbednija opcija. „Nisam slutila da će biti toliki“ Šelbi i njen partner, Džošua Tomas, saznali su da postoji stvaran rizik da se beba tokom porođaja zaglavi. Iako joj je bilo teško da se pomiri s tim da mora da odustane od svog idealnog plana, Šelbi je odlučila da veruje lekarima.












