Dodeljeni ugovori za unapređenje energetske efikasnosti za domaćinstava u Inđiji

RTV pre 12 sati  |  RTV
Dodeljeni ugovori za unapređenje energetske efikasnosti za domaćinstava u Inđiji

INĐIJA - U Inđiji je danas dodeljeno 68 ugovora građanima koji su dobili subvencije za unapređenje energetske efikasnosti u porodičnim kućama i stanovima, saopštilo je Ministarstvo energetike.

Pomoćnica ministarke rudarstva i energetike za energetsku efikasnost i klimatske promene Maja Vukadinović koja je prisustvovala dodel ugovora, naglasila je da energetska efikasnost "počinje u našim domovima". "Biti dobar domaćin znači da vodimo računa o tome kako trošimo energiju, da ulažemo u kvalitetniju izolaciju, stolariju, savremene sisteme grejanja, postavimo solarne kolektore ili panele za proizvodnju električne energije za sopstvene potrebe, ali i da

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »