Nova „bomba“ u NBA ligi: Minesota ima strašan tandem bekova!
Sport klub pre 8 sati | Autor: Nikola Janković

Minesota Timbervulvsi za manje od 48 sati napravili su dva velika trejda i poslali na Istok obe "četvorke".
Posle Džulijusa Rendla, koji je poslat u Bruklin Netse kako bi se oslobodilo njegovih 33 miliona dolara godišnje iz „selari kepa“, trejdovan je i Naz Rid u Hornetse zajedno sa paketom pikova prve runde. U suprotnom smeru iz Šarlota krenuće Lamelo Bol i Džoš Grin, dakle bekovski tandem, tako da ostaje da se vidi kako će predsednik Minesote za košarkaške operacije Tim Koneli popuniti rupu nastalu pod košem. Pored Rida, Hornetsi će dobiti i nezaštićeni pik prve runde












