Nagelsman o paradoksu Mundijala: Kažnjeni smo jer smo prvi u grupi

RTS pre 7 sati
Nagelsman o paradoksu Mundijala: Kažnjeni smo jer smo prvi u grupi

Selektor Nemačke Julijan Nagelsman izrazio je nezadovoljstvo rasporedom na Svetskom prvenstvu, tvrdeći da je njegov tim u nepovoljnom položaju jer je osigurao prvo mesto u grupi, zbog čega ima manje od 48 sati za pripremu narednog meča.

Nemačka je posle pobeda nad Kurasaoom (7:1) i Obalom Slonovače (2:1) matematički osigurala prvo mesto u Grupi E. Ipak, umesto nagrade za dominantan učinak, "panceri" se suočavaju sa velikim logističkim problemom. Meč šesnaestine finala igraju u ponedeljak u pregrađu Bostona, ali će ime protivnika saznati tek kasno u subotu uveče, manje od 48 sati pre početka odlučujuće utakmice. "Iskreno, ne mislim da je idealno to što ste na neki način kažnjeni za pobedu u grupi.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »