Vučić povodom završetka radova na Moravskom koridoru: Zajedno gradimo budućnost
RTV pre 8 sati | Tanjug

BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras, povodom otvaranja deonice autoputa na Moravskom koridoru, da je ponosan na Srbiju i njene građane i da zajedno grade budućnost.
"Zajedno gradimo budućnost! Ponosan na Srbiju i njene građane!", napisao je Vučić na Instagramu, uz video snimak koji prikazuje završene radove na Moravskom koridoru. Deonica autoputa od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka na Moravskom koridoru sutra će svečano biti puštena u saobraćaj, a prisustvovaće i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Reč je o deonici autoputa od petlje Adrani do petlje Preljina u dužini od 28,71 kilometar. Moravski koridor ukupno će












